Тиврівський район, Вінницька область

До Управління праці і соціального захисту населення Тиврівської райдержадміністрації для монетизації субсидій подали заяви 3054 чоловік

Переглядів: 100

Постановою КМУ від 21.10.1995 року № 848 «Про спрощення порядку надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» зі змінами, врегульовано питання виплати отримувачам житлової субсидії частини невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення (монетизації залишків субсидій).

Так як і минулого року, під монетизацію підпадають зекономлені домогосподарствами 150 кіловат електроенергії, що в грошовому еквіваленті становить 135 грн., або 100 кубів природнього газу, що становить майже 700 гривень, якщо цей ресурс використовується для індивідуального опалення.

Субсидіантам, які вели енергоефективне домогосподарство, для отримання коштів необхідно було до 1 вересня подати заяву у місцеве управління соціального захисту населення, на підставі якої здійснюватиметься виплата грошової винагороди за енергоефективність.

Відкриття рахунку в банку, як і вибір самої уповноваженої банківської установи, через які проводяться виплати соціальних допомог та пенсій, або у відділеннях Укрпошти має здійснюватися субсидіантом самостійно. На момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути уже відкритим. При цьому у містах виплати здійснюватимуть виключно через банківські установи, а в сільській місцевості – через банки або пошту за вибором отримувача.

За оперативними даними на сьогодні до Управління праці і соціального захисту населення Тиврівської райдержадміністрації надійшло 3054  заяви щодо виплати частини невикористаних сум субсидій на суму 1943 тис.грн.