Тиврівський район, Вінницька область

В Тиврівському районі проводиться перевірка Головним управлінням ДСНС України у Вінницькій області

Переглядів: 158

Сьогодні, 5 листопада, о 10:00 в залі засідань райдержадміністрації за участю голови Тиврівської райдержадміністрації Віктора Бойка розпочалось засідання комісії Головного управління ДСНС України у Вінницькій області.  На засідання комісії було запрошено голів територіальних громад та керівників служб цивільного захисту.

З 5 по 9 листопада буде здійснено комплексну перевірку та оцінку Тиврівської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної, пожежної безпеки та цивільного захисту, - повідомив присутніх Віктор Бойко.

Заступник начальника Головного управління ДСНС України у Вінницькій області, полковник служби цивільного захисту, секретар комісії Щоголєв Дмитро Владиславович розповів про програму проведення комплексної перевірки, представив присутнім членів комісії та оголосив перелік рад в яких буде проведена вибіркова перевірка.