Тиврівська Районна Державна Адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Керівники Тиврівського району привітали зі святом наших захисникі

Дата: 12.10.2018 09:38
Кількість переглядів: 272

11 жовтня в районному Будинку культури  пройшла  урочиста частина районних заходів з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва.

Напередодні свята Дня захисника України керівництво району та представники громадських організацій, духовенства, трудових колективів підприємств, установ, організацій зібрались вшанувати всіх тих, хто причетний до цього високого звання, звання єдиного для всіх: від вкритих сивиною й увінчаних нагородами фронтовиків, до молоді, яка лише нещодавно одягла військові однострої - воїнів АТО, які були присутні у залі, оберігають наш мир і спокій, показують силу та незламність українського духу, захищають нашу незалежну Україну.   

«Сьогодні я хочу подякувати кожному з вас і низько вклонитися за те, що ви в найважчі для України часи, не роздумуючи, встали на її захист. Ви ризикували найдорожчим – життям. Але не зробили й кроку назад», – зазначив у своєму вітальному слові до оборонців Тиврівщини голова райдержадміністрації  Віктор Бойко. Також він подякував матерям військових за те, що виховали справжніх патріотів.

Разом із головою районною ради Ярославом Красовським та першим заступником голови райдержадміністрації Олександром Заворітним вони вручили Почесні Грамоти та нагрудні знаки Верховної Ради України матерям загиблих учасників АТО Ліщук Людмилі Володимирівні та Скибі Тетяні Миколаївні.

Почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної ради було вручено майору, Кушніру Олександру Васильовичу - учаснику АТО, заступнику військового комісара-начальнику відділення комплектування Тиврівського районного військового комісаріату та Завальницькому Роману Олександровичу - учаснику АТО, члену районної громадської організації «Воїнів – учасників АТО».

Районними Почесними Грамотами нагороджено: Белька Олександра Сергійовича, Буйновського Романа Вікторовича, Гесаля Олександра Миколайовича, Головченка Андрія Григоровича, Заворітного Василя Феодосійовича, Кащука Сергія Антоновича, Ковальова Олександра Миколайовича, Кравчука Павла Борисовичва, Кузьменка Миколу Івановича, Кулешу Івана Микитовича, Мельника Миколу Арсентійовича, Місюру Андрія Володимировича, Потерлевича Романа  Миколайовича, Присяжнюка  Анатолія  Віталійовича, Салтинського Сергія Миколайовича, Сторожук Ольгу Вікторівну,

Танца Дмитра Дмитровича, Тхора Сергія Миколайовича та Шелеста Володимира Дмитровича.

         Відповідно до клопотання Тиврівської райдержадміністрації до громадської організації «Воїнів-учасників АТО» та за поданням Танца Дмитра Дмитровича, який зараз виконує почесний обов’язок в Чернігівській області по ліквідації наслідків пожежі на військових складах, вручено посвідчення та пам’ятні медалі за волонтерську та благодійну діяльність: Краєвському Олександру Григоровичу, Кащуку Сергію Антоновичу, Видричу Миколі Васильовичу, Робакідзе Зурабу Каісеровичу, Бузіну Михайлу Івановичу та Кицишину Сергію Миколайовичу.

Нагороджено нагрудним знаком «За участь в антитерористичній операції» відповідно до наказу військового комісара Тиврівського районного військового комісаріату, підполковника Потерлевича Романа  Миколайовича:  майора Кушніра Олександра Васильовича, солдата запасу Мельника Богдана Вікторовича, старшого солдата запасу Шафара Юрія Васильовича, молодшого сержанта запасу Бурдейного Олега Олександровича, старшого сержанта запасу Варцабу Василя Миколайовича, старшого сержанта запасу Дяченка Івана Юхимовича,

Потім учасники заходу урочистою ходою  вирушили до Меморіалу Слави, де поклали квіти полеглим героям.

 

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень