Напередодні новорічно-різдвяних свят бійці, що знаходяться в зоні ООС, отримали подарунки

Дата: 20.12.2018 15:38

Перед Днем Святого Миколая вінницькі підрозділи, що дислокуються в зоні проведення операції об’єднаних сил на Сході України отримали подарунки від земляків.

Протягом минулого тижня відбувалося формування  гуманітарного вантажу бійцям, що знаходяться на передовій.Було зібрано 20 тонн всього необхідного. Зокрема, фрукти, чай, кава, солодка і мінеральна вода, цукерки, печиво та інші смаколики, теплі речі й одяг. До формування святкового вантажу долучився і Тиврівський район. На заклик голови Тиврівської райдержадміністрації, Віктора Бойка, відгукнулися всі територіальні громади району.

Вантаж до бійців доставила делегація з Вінниччини, а саме керівник апарату обласної державної адміністрації Валерій Бойко, директор департаменту цивільного захисту ОДА Сергій Вовченко та керівник КП «Автопарк обласної ради» Андрій Сірак.