Тиврівський район, Вінницька область

На Тиврівщині вшанували пам’ять героїв, що поклали життя за рідну землю

Переглядів: 608

Сьогодні, вся Україна відзначає п’яту річницю Дня Гідності та Свободи. У цей день ми низько вклоняємося та вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за право жити у вільній і незалежній державі та усіх українських вояків, які беруть участь у війні на Сході України, усіх тих, хто в нелегкі часи сьогодення ціною власного життя демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі.

Тож сьогодні в районному центрі відбулись урочистості та покладання квітів до банерів Небесної Сотні та Героїв АТО. В урочистостях взяли участь голова райдержадміністрації Віктор Бойко, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Заворітний, заступник голови райдержадміністрації Володимир Вітюк, Тиврівський селищний голова Сергій Кицишин, представники підприємств, установ та організацій району, учнівська молодь, громадськість.
Ця революція, ця зима змінила українців назавжди, ми продемонстрували світові свою силу і волю, наш гімн, наш прапор – знають всюди. А нашу Небесну Сотню оплакують мільйони по всьому світу. Тож, наш священний обов’язок тепер -  довести – навіть найменша краплина крові була немарною, - зазначив Віктор Бойко.
Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам'ять Героїв Небесної Сотні, а також всіх оборонців України, які загинули, захищаючи рідну землю. На завершення мітингу відбулося урочисте покладання квітів та корзин до банерів Небесної Сотні та Героїв АТО.