Тиврівський район, Вінницька область

"Вчасно надана перша долікарська допомога рятує життя! " - під таким гаслом відбувся семінар та практичні навчання, які проводили представники Товариства Червоного Хреста у Тиврові

Переглядів: 103

18 квітня 2018 року Товариство Червоного Хреста України – одна з найпотужніших в країні гуманітарних організацій – відзначала 100-річний ювілей своєї діяльності.

Саме з цієї нагоди,  вчора 03 квітня, відбувся семінар та практичні навчання, які проводили представники Вінницької обласної організації Товариства Червоного Хреста у залі засідань відділу освіти районної державної адміністрації. У заході взяли участь директори та медичні працівники загальноосвітніх навчальних закладів району, працівники відділу освіти райдержадміністрації, учні.

Віце-президент Товариства Червоного Хреста України – голова Вінницької обласної організації Товариства Червоного Хреста – Глухенький Сергій Андрійович ознайомив присутніх з діяльністю організації, основними досягненнями та завданнями на майбутнє, доповнивши свою розповідь цікавими відеоматеріалами. По завершенню Сергій Андрійович нагородив Почесною грамотою президії Вінницької обласної організації Товариства Червоного Хреста секретаря відділу освіти райдержадміністрації - Білецьку Валентину Михайлівну.

Практичне заняття по наданню першої долікарської допомоги провів тренер з підготовки населення по наданні першої невідкладної допомоги  обласної організації Товариства Червоного Хреста – Мартинюк Юрій Володимирович, який розповів та наочно продемонстрував як і що потрібно робити, щоб не нашкодити та зробити все необхідне до приїзду швидкої допомоги.

Наприкінці заходу начальник відділу освіти Нижник Олексій Теофанович від імені керівництва району подякував представникам Вінницької обласної організації Товариства Червоного Хреста та вручив організації Подяку.

Протягом сторіччя в нашій країні Товариство Червоного Хреста допомагає тим, хто цього потребує найбільше. Взявши на себе з перших днів існування – з 1918 року – благородну місію турботи про здоров`я людей та їхнє благополуччя, уже 100 років Товариство утверджує в суспільстві цінності, непідвладні часу, – милосердя, людяність, співчуття – і є надійним помічником держави в її діяльності в гуманітарній сфері. Природньо, що Товариство Червоного Хреста України – організація, що користується найбільшою довірою та впізнаваністю серед вітчизняних громадських і благодійних організацій, згідно дослідження CoreStone та GFK Ukraine. А також його діяльність відзначена експертним середовищем вітчизняної філантропії: Товариство стало лауреатом Національного конкурсу «Благодійна Україна».

З 2013 року Товариство працює в особливому режимі. Створено загони швидкого реагування для надання допомоги постраждалим під час громадського неспокою, особливо в Києві, Харкові, Донецьку, Луганську, Дніпропетровську, Херсоні, Одесі, Миколаєві, Вінниці і Вінницькій області. Товариство зосереджує роботу на наданні допомоги постраждалим і переміщеним особам із зони збройного конфлікту на сході України та Криму, а також продовжує допомагати вразливим категоріям населення. За період 2014 – 31 грудня 2017 рр. Товариством була надана гуманітарна підтримка постраждалим від збройного конфлікту на сході України на загальну суму більше 600 млн. грн. (продукти харчування, одяг, взуття, предмети побуту, ремонт будинків, засоби гігієни, медикаменти, лікування, оздоровлення), в тому числі – медичним закладам, де перебувають на лікуванні поранені внаслідок збройного конфлікту, на суму понад 86 млн грн.

За вікову історію своєї діяльності Товариство пройшло визначний шлях, насичений мільйонами благородних вчинків, спрямованих на допомогу найуразливішим громадянам та постраждалим від надзвичайних ситуацій та збройних конфліктів.