Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Віктор Бойко взяв участь в сході громадян смт. Тиврів

Дата: 22.03.2019 08:35
Кількість переглядів: 200

Вчора, 21 березня, голова Тиврівської районної державної адміністрації Віктор Бойко взяв участь у сході громадян смт Тиврів. Збори розпочав Тиврівський селищний голова Сергій Кицишин детальним звітом про діяльність селищної ради та її виконавчого комітету у 2018 році, окреслив плани на 2019 рік.

Далі звітували керівники комунальних установ - начальник Тиврівського комбінату комунальних підприємств; директор Тиврівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.; завідувач Тиврівського ДНЗ «Мальва»; дільничний інспектор поліції Тиврівського відділення поліції щодо дотримання правопорядку на території селища.

Зусиллями районної  і місцевої влади у Тиврівському районі проведено велику роботу із забезпечення соціально-економічного  розвитку.  Практично  в кожному населеному пункті відбуваються зміни. Все  це велика заслуга злагодженої командної роботи, яка підтримується та скеровується Урядом  та  Президентом України, впроваджується ряд реформ, - розпочав свій виступ Віктор Бойко. Далі він розповів про здобутки, яких вдалося досягти за останні роки, поінформував жителів громади про функціонування  всіх сфер життя району, окремо зосередив увагу на  інвестиціях в районний центр. Також, разом з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, надав відповіді на численні запитання, які цікавили тиврівчан та запевнив, що озвучені проблемні питання будуть вирішуватися спільними зусиллями.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень