Віктор Бойко взяв участь в сході громадян смт. Тиврів

Дата: 22.03.2019 08:35

Вчора, 21 березня, голова Тиврівської районної державної адміністрації Віктор Бойко взяв участь у сході громадян смт Тиврів. Збори розпочав Тиврівський селищний голова Сергій Кицишин детальним звітом про діяльність селищної ради та її виконавчого комітету у 2018 році, окреслив плани на 2019 рік.

Далі звітували керівники комунальних установ - начальник Тиврівського комбінату комунальних підприємств; директор Тиврівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.; завідувач Тиврівського ДНЗ «Мальва»; дільничний інспектор поліції Тиврівського відділення поліції щодо дотримання правопорядку на території селища.

Зусиллями районної  і місцевої влади у Тиврівському районі проведено велику роботу із забезпечення соціально-економічного  розвитку.  Практично  в кожному населеному пункті відбуваються зміни. Все  це велика заслуга злагодженої командної роботи, яка підтримується та скеровується Урядом  та  Президентом України, впроваджується ряд реформ, - розпочав свій виступ Віктор Бойко. Далі він розповів про здобутки, яких вдалося досягти за останні роки, поінформував жителів громади про функціонування  всіх сфер життя району, окремо зосередив увагу на  інвестиціях в районний центр. Також, разом з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, надав відповіді на численні запитання, які цікавили тиврівчан та запевнив, що озвучені проблемні питання будуть вирішуватися спільними зусиллями.