Тиврівський район, Вінницька область

Тиврівщина спортивна

Переглядів: 135

Районна організація  ВФСТ «Колос» спільно з відділом у справах сім’ї та молоді, з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації розпочали новий спортивний сезон різноманітними масовими змаганнями. Серед них: 23-ті районні спортивні ігри за програмою «Краще спортивне село-2018 року» з 14 видів спорту.

Перший зональний етап  відбувся в с.Сліди, у спортивному залі місцевої школи. З восьми видів спорту змагались сільські фізкультурники 6-ти територіальних громад.

В загальному заліку переможцем стала команда с.Сліди, яка виграла змагання з гирьового спорту, кульової стрільби, шашок, перетягування линви.

Фізкультурники Великовулизької територіальної громади здобули перемогу  у змаганнях з волейболу, армспорту, шахів.

Одна перемога у представників Бушинецької сільської ради в настільному тенісі. Це завдяки зусиллям Сергія Милого – учасника і призера обласних ігор з цього виду спорту.

Другий етап ігор стартував у с.Василівка за участю 5-ти збірних територіальних громад. Загальнокомандну перемогу здобули фізкультурники с.Жахнівки, другими фінішували представники с.Василівки, третіми – с.Ворошилівки.

Змагання з армспорту, гирьового спорту, шахів, перетягування линви виграли спортсмени Ворошилівської територіальної громади на чолі з ії головою Ліщишиним О.В.

В особистому заліку слід відмітити виступ учасника АТО Ігоря Мороза в гирьовому спорті і настільному тенісі із с.Жахнівки.

На черзі проведення ще двох зональних змагань у спортивних залах ЗОШ І-ІІІ ст. сіл Тростянець і Красне.