Тиврівський район, Вінницька область

Відбулась щотижнева апаратна нарада за участю голови райдержадміністрації

Переглядів: 145

Сьогодні, 3 грудня, під керівництвом голови Тиврівської райдержадміністрації Віктора Бойка відбулась щотижнева апаратна нарада. В нараді також прийняли участь перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Заворітний, заступник голови райдержадміністрації Володимир Вітюк,  керівник апарату Ірина Романська та працівники апарату райдержадміністрації.

Під час наради  керівники структурних підрозділів апарату звітували про проведену роботу та про  основні питання, які необхідно вирішити до кінця року. Зокрема, обговорили підсумки результатів оцінювання службової діяльності державних службовців, енергозбереження,  підтримку районної газети «Маяк», перенесення приймальні фахівця з відділу пільг управління праці і соціального захисту населення райдержадміністрації на перший поверх для зручного доступу людей з обмеженими можливостями.

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів апарату, звернуто увагу на їх повноваження, які покладені на них, відповідно до чинного законодавства.