Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Співробітництво територіальних громад в дії!

Дата: 15.02.2019 15:26
Кількість переглядів: 138

У 2018 році Новоміська сільська рада взяла участь у 15-му Вінницькому обласному конкурсі розвитку територіальних громад.

На розгляд конкурсної комісії було подано два проекти: «Поетапне впровадження роздільного збирання твердих побутових відходів – крок до сталого розвитку сільських громад» (придбання сміттєвих контейнерів та облаштування майданчиків для збору побутового сміття) та «Спецтехніка з допоміжним обладнанням - екологічна безпека сільських громад» (придбання трактора з навісним обладнанням). Проекти були написанні у рамках договору про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільних проектів між Новоміською, Бушинською, Гришовецькою, Іванковецькою, Краснянківською, Рахно-Полівською, Строїнецькою, Черемошненською сільськими радами та були визнані конкурсною комісією переможцями. 
Вчора у Новоміській сільській раді відбулася зустріч голів сільських рад, які стали партнерами у даних ініціативах. Були підведені підсумки реалізації проектів та обговоренні наступні кроки співпраці громад.
Отже, по проекту: «Поетапне впровадження роздільного збирання твердих побутових відходів – крок до сталого розвитку сільських громад» було закуплено 135 сміттєвих контейнери, об’ємом 120 л., залізобетонні плити – 603 шт. та стовпці – 268 шт. Усе буде розділене між громадами у відсотковому співвідношенні відповідно до кількості населення. На жаль облаштувати сміттєві майданчики не вдалося у зв’язку із тим, що усі кошти, які були прописані у бюджеті проекту не були надані конкурсною комісією та організаціями-партнерами, які підписали угоду про намір спільної реалізації проекту. 
Щодо проекту: «Спецтехніка з допоміжним обладнанням - екологічна безпека сільських громад» - придбано трактор МТЗ 82.1, роторну косарку, відвал бульдозерний та відвал для снігу. По даному проекту також не вдалося виконати усі завдання у зв’язку із недостатністю фінансування, а саме причеп та деревоподрібнюючу машину закупити не вдалося. 
Усе закуплене перебуває на балансі Новоміської сільської ради.
Фінансові внески по організаціях, які були надані для впровадження проектів (по двох проектах в сумі):
1. Вінницька обласна рада – 511 786 грн. 30 коп. 
2. Новоміська сільська рада – 184 400 грн.
3. Бушинська сільська рада – 0 грн. (у зв’язку із нестачею
фінансування кошти надані не були, але голови сільських рад вирішили підтримати дану громаду і при потребі співпрацювати у продовженні роботи по даних ініціативах).
4. Гришовецька сільська рада – 32 000 грн.
5. Іванковецька сільська рада – 11 000 грн. (кошти надані на один проект).
6. Краснянківська сільська рада – 16 000 грн.
7. Рахно-Полівська сільська рада – 14 000 грн. (учасник
одного проекту по придбанню спецтехніки).
8. Строїнецька сільська рада – 66 000 грн.
9. Черемошненська сільська рада – 30 000 грн.
10. ТОВ «Красне-Агроінвест» - 20 000 грн.
11. СФГ «Юність (Гришівці) – 6 000 грн.
12. Куций Павло Я. (Красне) – 3 000 грн. 
Отже, маємо гарний результат, вчимося «ділитися» із сусідніми територіальними громадами і працюємо на розвиток громади далі.

Юлія Ткачук
Новоміська сільська рада

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень