Зустріч голови районної державної адміністрації з жителями Шендерівської територіальної громади.

Дата: 06.03.2019 15:24

Сьогодні, 6 березня голова Тиврівської райдержадміністрації Віктор Бойко провів виїзну зустріч з громадою сіл Шендерова та Потуша.

Даний захід відбувся в сільському будинку культури за участі  заступника голови райдержадміністрації Володимира Вітюка, начальника управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Людмили Касянчук та  головного спеціаліста відділу допомог управління праці і соціального захисту населення райдержадміністраціїТамари Білоус.
       Зустріч розпочали переглядом відеоролика «Вінниччина – 2018. Є що сказати!», та «Вінниччина, як вона є. Тиврівський район». Голова райдержадміністрації Віктор Бойко, звітуючи про діяльність району,  розповів про здобутки, яких вдалося досягти за останні три роки, дав ґрунтовні пояснення з фінансових та економічних питань, розповів про можливість ремонту доріг місцевого значення, наголосив на важливості грантової діяльності.
        Володимир Вікторович Вітюк розповів присутнім про індексацію пенсій, ознайомив із змінами та нововведеннями 2019 року; про  фінансування шкіл та харчування учнів, функціонуванняНової Української школи та про створення в смт Тиврів інклюзивного центру розповіла Касянчук Людмила Леонідівна; по питанню призначення та монетизації субсидій -  Білоус Тамара Василівна.
       Мешканці Шендерівської сільської ради під час зустрічі порушували чимало наболілих питань. Зокрема грейдерувння та  ремонту доріг, відсутності фельдшера та повноцінного забезпечення медичними препаратами жителів громади, освітні  та земельні питання, тощо.
        Усі питання, котрі порушували жителі села, взято під особистий контроль голови адміністрації та окреслено можливі шляхи їх вирішення.
         На закінчення зустрічі голова районної державної адміністрації Віктор Бойко висловив впевненість, що співпраця влади району і органів місцевого самоврядування стане основою взаєморозуміння між ними.
Також, по завершенню зустрічі з громадою, районна делегаія відвідала місцеву школу. Під час даного заходу обговорено питання стосовно подальшого функціонування загальноосвітньої школи в селі в рамках створення освітніх округів та опорних шкіл на території району.