Тиврівський район, Вінницька область

22 вересня - День партизанської слави

Переглядів: 150

22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави, день, коли ми вшановуємо подвиг партизанів і підпільників періоду Другої світової війни.

Тож сьогодні, напередодні свята перший заступник голови Тиврівської райдержадміністрації Олександр Заворітний та заступник голови Гніванської міської ради Олена Яковець приїхали привітати колишню підпільницю – Валентину Тимофіївну Радецьку. Валентина Тимофіївна в роки Другої світової війни на окупованій фашистами території села Онитківці разом з  батьком, ризикуючи життям, врятували від смерті танкіста Івана Прокоповича та льотчика Володимира Лазарєва. За героїзм і мужність, виявлені в боротьбі з ворогом, Валентина Тимофіївна була вкотре нагороджена Почесною грамотою обласної державної адміністрації та обласної Ради.