Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Відбувся семінар з проблемних питань трудових відносин.

Дата: 28.08.2018 15:21
Кількість переглядів: 214

Сьогодні, 28 серпня, під головуванням заступника голови Тиврівської райдержадміністрації В.В. Вітюка відбувся семінар-нарада з проблемних питань щодо додержання трудових відносин, вимог законодавчих та нормативно правових актів з охорони праці та промислової безпеки, гігієни праці, атестації робочих місць, державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції.

На нараді були присутні посадові особи Управління Держпраці у Вінницькій області, керівник апарату райдержадміністрації І.Д. Романська, начальник управління праці і соціального захисту населення О.А. Чичкалюк, працівники райдержадміністрації, керівники та посадові особи підприємств, установ, організацій, в тому числі лікувально-профілактичних закладів Тиврівського району.

Під час семінару було розглянуто низку питань, зокрема деякі питання реалізації ст.259 Кодексу законів про працю України, ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю відповідно вимог Постанови КМУ від 26.04.2017р. №295. Легалізація трудової діяльності – доповів головний  державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області А.І. Хащевий. Про вимоги до санітарно-гігієнічних норм і правил на підприємствах розповіла А.В. Ліщун - лікар з гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області. Щодо додержання вимог Закону України від 02.12.2010 року «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» інформувала С.М. Яропуд, головний державний інспектор відділу інспекційної діяльності, організаційно-аналітичного забезпечення, експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Управління Держпраці у Вінницькій області. Порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці роз’яснив О.М. Мандриця, головний державний інспектор відділу з питань експертизи умов праці Управління Держпраці у Вінницькій області. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень