Перша відправка весняного призову 2019 року на строкову службу

Дата: 22.04.2019 15:21

Служба в Армії – це школа мужності, хоробрості і стійкості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя.

Сьогодні в Тиврівському районному військовому комісаріаті відбулася перша відправка весняного призову 2019 року на строкову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань.
Дана подія - завжди хвилююча і водночас урочиста мить: для призовників – знаменна початком служби у Збройних Силах України, а у батьків – викликає почуття гордості і радості за своїх синів, за те, що виростили їх, і сьогодні Батьківщина довіряє їм найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі.
Цього теплого весняного дня щоб провести хлопців зібралися батьки, родичі, друзі тих, хто через кілька днів виконуватиме почесний обов’язок перед державою і поповнить ряди захисників нашої Вітчизни.
Відповідно до Указу Президента України від 30 січня 2019 року № 22/2019, 13 юнаків Тиврівщини призвано на строкову військову службу до лав Збройних Сил України.
Із напутніми словами звернувся до призовників військовий комісар Тиврівського районного військового комісаріату, підполковник Роман Потерлевич зазначивши, що сьогодні ми проводжаємо найкращих призовників Тиврівського району, які будуть надійною заміною наших прославлених дідів і прадідів. Побажав їм легкої служби та повернутися додому здоровими та змужнілими чоловіками.

Тиврівський районний військовий комісаріат