Ми пам'ятаємо!

Дата: 21.11.2018 15:21

У суботу, 24 листопада, відбудеться мітинг-реквієм та долучення до загальноукраїнської акції «Засвіти свічку» у звязку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні – геноциду Українського народу.

Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до заходу. Збір громадськості на Меморіалі Слави райцентру о 15.45 год. О 16.00 год. пройде загальноукраїнська хвилина мовчання.

Запаліть свічку та поставте її на своє підвіконня з 16.00 год. Хай запалена свічка стане пам’яттю про всіх, хто помер під час жахливого, трагічного Голодомору. Просимо в цей день утриматись від проведення розважальних. заходів.
На будинках установ, організацій приспустити Державний прапор України з чорною стрічкою.

Таким символічним є другий ролик соціальної реклами до річниці Голодомору, знятий Young&Hungry Production за підтримки Міністерства інформаційної політики та за участі Українського інституту національної пам’яті і Центру досліджень визвольного руху. Проникливе відео нагадує про трагедію українських дітей у 1932-33-му.

Переглянути відео за посиланням: https://www.facebook.com/uinp.gov.ua/videos/372071836929915/

Ми пам'ятаємо! Ми сильні!