Обговорили та затвердили проект Перспективного плану розвитку регіону у Марківській територіальній громаді

Дата: 18.12.2018 09:20

14 грудня 2018  року  відбулось засідання виконавчого комітету Марківської сільської ради, на якому, за результатами попереднього обговорення було затверджено Перспективний план розвитку територіальної громади  на 2019-2021 роки.

Голова сільської ради Артур Косецький підбив підсумки 2018 року та окреслив перспективи розвитку у  територіальній громаді на найближчі три роки. Він детально охарактеризував усі нагальні питання життєдіяльності громади,  коротко розповів про заплановані заходи з розвитку сіл Марківки, Кальнишівки та Федорівки на 2019-2021 роки.

Згідно із Перспективним  планом  розвитку  територіальної громади  на найближчі три роки планується  провести: поточний ремонт доріг (у с. Федорівка, по вул. Гагаріна у с. Марківка, по вул. Польова  та 50 років Перемоги у с. Кальнишівка); виготовлення проектно-кошторисної документації щодо освітлення вулиць та на Нове будівництво розподільчих мереж господарчо-питного водогону в с. Кальнишівка, с. Марківка, с. Федорівка; надання субвенції на утримання дітей в Тростянецькій ЗШ I-III ступенів та Шендерівській  ЗШ I-II ступенів;  здійснення інших заходів по утримуванню та ремонту об’єктів комунальної власності територіальної громади.