У Тростянецькій територіальній громаді обговорили та затвердили проект Перспективного плану розвитку громади

Дата: 15.12.2018 15:18

Відповідно до графіку обговорення перспективних планів розвитку територій на 2019-2021 роки 14 грудня 2018 року  членами виконавчого комітету Тростянецької сільської ради було затверджено проект Перспективного плану розвитку Тростянецької територіальної громади на найближчих три роки. Згідно із яким  планується  провести:

Завершення благоустрою та встановлення авто-зупинок на розі вулиць Богуна, Польова, Д. Нечая,  Жовтнева (загальною кількістю – 5 зупинок).

Виготовлення проекту землеустрою під об’єктами комунальної власності, а саме: приміщення ФАПу, сільського клубу, будинку пристарілих по вул. К. Андрійчука, сільського клубу по вулиці Травнева.

Ремонт приміщення та перекриття даху будинку культури.

Проведення ремонту спортивної зали Тростянецької загальноосвітньої школи.

В ході засідання виконавчого комітету було розглянуто й інші питання порядку денного, що стосувалися розвитку Тростянецької територіальної громади.