Тиврівський район, Вінницька область

Зафіксовано випадок сказу у с. Ворошилівка

Переглядів: 1888

Це вже четвертий випадок в районі – наголосив голова Тиврівської райдержадміністрації Віктор Бойко розпочинаючи чергове засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Тиврівській райдержадміністрації. В засіданні прийняли участь члени  Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації,  та Ворошилівський сільський  голова Ліщишин В.В.

Цього року джерелом сказу став собака в с. Ворошилівка, за словами господаря 3 місяці тому був контакт з червоним лисом. 5 чоловік, які контактували з зараженою твариною, отримують профілактичні щеплення – доповів начальник районного управління Держпродспоживслужби Головного управління  у Вінницькій області Б.М. Герасимчук.

Необхідно мобілізувати зусилля сільських рад щодо знешкодження бродячих собак і зменшення популяції червоної лисиці, – наголосив Віктор Бойко – в тих сільських радах, де голови відповідально відносяться до проблеми є й результат. Гарним прикладом є смт. Сутиски і с. Мала Вулига, постійно проводиться робота і в с. Тростянець, с. Марківка, с. Шендерів.