Тиврівський район, Вінницька область

Завершено прийом відомостей фізичних осіб, які мають право на отримання дотації на молодняк ВРХ

Переглядів: 170

Управлінням агропромислового розвитку Тиврівської райдержадміністрації  завершився прийом відомостей фізичних осіб, які мають право на отримання дотації на молодняк ВРХ.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 107 від 07.02.2018 року, документи приймаються протягом бюджетного року до 1 травня, до 1 вересня і до 1 грудня поточного року в порядку черговості їх надходження. Станом на 5 травня відомості надали  всього 6 сільських рад, одна селищна та Гніванська міська  рада. Близько 32 осіб подали пакет документів на оформлення дотації.

Відповідно до вищезазначеної постанови спеціальна бюджетна дотація надається фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого    в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до 13-місячного віку, який народився у їх домогосподарствах. Дотація надається за кожні 4 місяці його утримання, наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка, у розмірі: за період утримання молодняка віком від 1 до 5 місяців – 300 гривень за голову, від 5 до 9 місяців – 700 гривень, від 9 до 13 місяців – 1500 гривень за голову. Загальний обсяг дотації не перевищує 2500 грн. на одну голову молодняка.

Для отримання дотації за молодняк фізичні особи подають за місцезнаходженням господарства до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади копії наступних документів:

• паспортів великої рогатої худоби, виданих у встановленому порядку, а у разі утримання 10 і більше голів молодняка – виданий у встановленому порядку Витяг з Єдиного державного реєстру тварин;
  • паспорта громадянина України;
  • довідки або договору про відкриття рахунка в банку;
  • документа, що засвідчує реєстрацію у Держреєстрі фізичних осіб-платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті).