Тиврівський район, Вінницька область

Посилення роботи з легалізації зайнятості населення

Переглядів: 134

В залі засідань районної державної адміністрації 19 липня відбулось чергове засідання робочої групи з питань легалізації зайнятості населення та заробітної плати, активізації роботи по виявленню фактів використання праці неоформлених працівників та порушення законодавства про працю у якому взяли участь начальник Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Корчака О.С., заступник начальника управління Держпраці у Вінницькій області Ковальчук О.П., заступник начальника – начальник Вінницького управління ГУ ДФС у Вінницькій області Бондар І.А.,  в.о. начальника Вінницького приміського об’єднаного УПФУ Вінницької області Свиридович Т.В.

Заступник голови райдержадміністрації Вітюк В.В. відкрив засідання зазначивши, що питання легалізації зайнятості населення на сьогодні серед пріоритетних, і для його реалізації необхідна взаємодія державних органів влади, контролюючих структур і роботодавців. Також дуже важливо довести інформацію до громадян про те, що в першу чергу вони зацікавлені в своєму офіційному працевлаштуванні. На засіданні були розглянуті питання щодо забезпечення соціальних прав застрахованих осіб  та збільшення надходжень до Пенсійного фонду України, шляхом легалізації заробітної плати та виявлення ознак тіньової зайнятості населення з використанням Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування; здійснення державного контролю за додержання законодавства про працю та зайнятість населення; вжиття заходів по скороченню заборгованості по сплаті єдиного соціального внеску та інші.

За результатами проведеного засідання прийнято рішення щодо активізації роботи по виявленню фактів використання праці неоформлених працівників, порушення законодавства про працю та посилення інформаційно – роз’яснювальної роботи серед суб’єктів господарювання та населення щодо негативних економічних і соціальних наслідків нелегальних трудових відносин та виплати заробітної плати  «в конвертах».

Начальник відділу праці УПСЗН

райдержадміністрації О.М. Курбач