Змагаються депутати

Дата: 07.06.2019 15:11

На спортивному комплексі Вінницької ТО ВФСТ «Колос» відбулись традиційні обласні змагання серед депутатів різних рівнів. Вони змагались в п’яти видах спорту: волейболі, футзалі, настільному тенісі, шахах, шашках.

Збірна команда з волейболу у складі Баламута С.О., Станіславчука С.П., Шершуна В.П.( с. Сліди ), Григорук І.П. (с.Василівка), Мокойчука Ю.В.(с.Черемошне), Шаталюка Д.А.(с.Дзвониха), Павленка А.М., Малюти Д.В.(депутати районної ради) посіла сьоме місце серед 12 команд районних центрів області.

Така ж кількість команд стартувала у футзалі (4+1). Нашими суперниками на стадії групових змагань були представники депутатського корпусу Вінницького і Козятинського районів. Першу гру футболісти з Тиврівщини програли вінниччанам 4:2, а другу гру виграли з таким же рахунком у команди Козятинського району і здобули право грати за третє призове місце із сильною командою Томашпільського району. У важкій і напруженій боротьбі наші депутати зуміли здолати опір томашпільчан та стати володарями бронзових медалей. Це- Кулешов В.В.(м.Гнівань), Остапчук В.В., Слободян В.М., Порощук О.А.(с.Селище), Косецький А.Б.(с. Марківка), Любченко І,М., Мельник П.В.(смт.Тиврів), НижникО.Т.(депутат районної ради).

Сильний склад учасників зібрали тенісні баталії, де наші представники Голодюк В.Д.(с. Строїнці) зайняв восьме місце, а Малюта С.В.( депутат районної ради)–шосте.

В шахово-шашкових змаганнях відзначились депутати Строїнецької територіальної громади Кітова Ю.В., Полянська Л.В., вони стали срібними призерами у своїх видах спорту. Наші чоловіки Жовмір О.І., Ліщишин В.В.(депутати районної ради) увійшли до п’ятірки кращих.

За сумою виступів всіх учасників збірна району посіла четверте місце.

До складу збірної області для участі у Всеукраїнських змаганнях в смт. Чорноморськ Одеської області включені Малюта Д.В. і Полянська Л.В.