Голова райдержадміністрації Віктор Бойко зустрівся з Селищенською громадою

Дата: 14.03.2019 15:09

Вчора, 13 березня, відбулась виїзна зустріч голови райдержадміністрації Віктора Володимировича Бойка з жителями сіл Селище та Урожайне. В зустрічі також прийняли участь заступник голови райдержадміністрації В.В. Вітюк, начальник управління освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Л.Л. Касянчук, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації О.А. Чичкалюк.

В будинку культури зібралась громада щоб поспілкуватися з представниками районної влади. Зустріч розпочали з перегляду відеороликів «Вінниччина – 2018. Є що сказати!» та «Вінниччина, як вона є. Тиврівський район». Віктор Бойко розповів про здобутки, яких вдалося досягти за останні три роки, акцентуючи увагу на питаннях, що хвилюють селищан, дав ґрунтовні пояснення з фінансових та економічних питань, розповів про запланований ремонт доріг та про транспортне сполучення.

Вітюк Володимир Вікторович в деталях роз’яснив зміни, що відбулися в оплаті за електроенергію, у пенсійному законодавстві, та про важливість грандів. Чичкалюк Олег Анатолійович розповіла про оформлення  та монетизацію субсидій, Касянчук Людмила Леонідівна - про досягнення Нової Української школи та створення в смт Тиврів інклюзивного центру, де чекають на всіх діток, які потребують особливої форми навчання. В цілому зустріч пройшла в конструктивному діалозі, на всі питання, які турбують жителів громади було надано змістовні відповіді.