Делегація від Тиврівщини прийняла участь в засіданні Ради регіонального розвитку в м. Вінниці

Дата: 11.03.2019 08:08

На Вінниччині  за участі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана,  Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва та Віце-прем'єр-міністра — Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка відбулась Рада регіонального розвитку.

В засіданні взали участь і представники Тиврівського району - голова Тиврівської райдержадміністрації Віктор Бойко, голова районної ради Ярослав Красовський, голова Гніванської міської ОТГ Володимир Кулешов, генеральний директор СТОВ «Агрофірма «Красне» Пономар Юрій Васильович, директор ТОВ «Агрокомплекс» Шафієв Гачай Джамалледдін огли, директор СФГ «Юність» Щур  Віктор Валентинович.

Відкрив засідання Володимир Гройсман, який проінформував про основні переваги запроваджених Урядових реформ. Прем’єр-міністр України звернув увагу на досягненнях та позитивних змінах, які відбулись у територіальних громадах у рамках децентралізації.

Про економічні реформи в Україні: основні здобутки та плани на середньострокову перспективу інформував Степан Кубів.

У рамках даного заходу голова Вінницької ОДА Валерій Коровій презентував Перспективний план розвитку Вінниччини на 2019-2021 роки, зосередивши увагу на пріоритетних напрямках роботи області на найближчі три роки.

Вінницький міський голова Сергій Моргунов  представив результати фінансової децентралізації 2014-2018 років та  розповів про перспективи подальшого розвитку Вінницької міської об’єднаної територіальної громади.

Про досвід Тростянецької територіальної громади на шляху децентралізації представникам Уряду та присутнім  доповіла Тростянецький селищний голова Людмила Червонецька.

У своєму виступі Геннадій Зубко акцентував увагу на унікальності регіонів, що є головним чинником у розвитку всієї України.

Підсумки засідання підбив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, який зосередив увагу на продовженні реалізації початих реформ та розвитку громад на місцях.