Тиврівський район, Вінницька область

Підготовка до відзначення в районі 74-ї річниці визволення України від нацистських загарбників.

Переглядів: 82

Сьогодні, 25 жовтня, під керівництвом  заступника голови Тиврівської райдержадміністрації В.В. Вітюка відбулась нарада щодо організації заходів та відзначення в районі 74-ї річниці визволення України від нацистських загарбників.

У нараді взяли участь керівник апарату Тиврівської райдержадміністрації Романська І.Д., Тиврівський селищний голова Кицишин С.М., керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради.

У ці дні ми збираємося разом, щоб висловити велику вдячність всім, хто визволив нашу землю від нацистської навали, хто підняв країну з руїн, - наголосив Володимир Вітюк.

На сьогодні проводяться останні приготування по впорядкуванню братських могил, меморіалів та пам’ятників, в загальноосвітніх навчальних закладах та закладах культури заплановано проведення цілої низки заходів патріотичного спрямування.

В районному центрі заходи відбудуться о 12:00 біля Меморіалу Слави, де заплановано провести мітинг і  урочисте покладання квітів до пам’ятних знаків полеглим у Другій світовій війні.