Про стан підготовки до Всеукраїнського перепису населення у Вінницькій області

Дата: 02.05.2019 15:06

На виконання Законів України «Про державну статистику», «Про Всеукраїнський перепис населення» та розпорядження Кабінету міністрів України від 9 квітня 2008 року № 581-р «Про проведення у 2020 році Всеукраїнського перепису населення» (зі змінами) у 2019 році Головним управлінням статистики у Вінницькій області розпочато комплекс робіт з підготовки до Всеукраїнського перепису населення.

Для забезпечення своєчасного та якісного виконання комплексу робіт, пов’язаних з підготовкою і проведенням  Всеукраїнського перепису населення 2020 року, в кожному районі Вінницької області створюється переписний відділ. Державною службою статистики України залучаються відповідальні працівники, які розпочали свою роботу з 10 квітня 2019 року.

Основним масштабним заходом, який буде здійснюватися у вересні-жовтні 2019 року в процесі підготовки до перепису населення, буде організація на місцевому рівні робіт зі складання квартальних списків будинків у міських поселеннях та великих сільських населених пунктах. Для виконання вказаних робіт будуть залучатися реєстратори. Крім того, об’єднаними територіальними громадами, сільськими та селищними радами  будуть складені списки сільських населених пунктів.

Складання зазначених списків є одним із найважливіших етапів підготовчих робіт, оскільки від якості їх складання залежить правильність проведення переписного районування та забезпечення повноти охоплення населення області під час Всеукраїнського перепису населення 2020 року.

Головне управління статистики

у Вінницькій області