Погашення заборгованості із виплати заробітної плати на контролі районної влади

Дата: 09.07.2019 15:06

Сьогодні, 9 липня, під головуванням голови райдержадміністрації, який очолює районну тимчасову комісію з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, Віктора Бойка, відбулось розширене засідання комісії. Участь в засіданні також взяли: начальник відділу Управління Держпраці у Вінницькій області Гаєв С.О.,  представники Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації Курдеша І.В. та Матвієнко Т.В. Основною причиною зібрання комісії став стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій району.

Розпочав засідання заступник голови райдержадміністрації В.В. Вітюк із доповіді про стан заборгованості із заробітної плати на підприємствах району. Далі заслухали голову правління ПрАТ «Гніванський завод спец залізобетону» Хардикайнена О. В.

До обговорення долучився голова райдержадміністрації Бойко В.В., який звернув увагу присутніх, що, на жаль, впливу на ситуацію щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати на ПрАТ «Гніванський завод спец залізобетону» органи влади в районі не мають. Саме тому необхідно ініціювати розгляд даного питання на засіданні тимчасової комісії обласної державної адміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. По завершенню засідання комісією було прийнято відповідне рішення щодо погашення боргів.

Тиврівська районна державна адміністрація звертається до суб’єктів господарювання району усіх форм власності та господарювання щодо неухильного дотримання норм чинного законодавства України про оплату праці, своєчасної сплати єдиного соціального внеску та платежів, які адмініструє Пенсійний фонд України.

Управління праці та соціального
захисту населення райдержадміністрації