Спортсмени-паралімпійці здобули дві медалі у чоловічому біатлоні: Олександр Казік із Вінниччини - «срібло», Юрій Уткін – «бронзу»

Дата: 13.03.2018 15:05

Двоє українців здобули свої нагороди у останній біатлонній гонці четвертого змагального дня Паралімпіади. Участь у забігу  брали спортсмени з порушеннями зору. Олександр Казік посів друге місце, а Юрій Уткін - третє. Переможець - білорус Юрій Голуб.

Нагадаємо :  за правилами змагань  21 – річного вінницького лижника  із вадами зору супроводжував  спортсмен-лідер  Сергій Кучерявий.

Як повідомляється на офіційному сайті Міністерства молоді та спорту України, за перемоги у Пхьончхані паралімпійці вперше отримають такі ж виплати, які були передбачені за здобутки олімпійців.

- 125 тисяч доларів США в гривнях по курсу НБУ за «золото»;

- 80 тисяч доларів за «срібло»;

- 55 тисяч доларів за «бронзу».