Голова райдержадміністрації Віктор Бойко взяв участь у зборах громадян Гніванської об'єднаної територіальної громади.

Дата: 25.03.2019 15:05

22 березня відбулись збори  громадян Гніванської об'єднаної територіальної громади, на яких був присутній голова районної державної адміністрації. В зустрічі також прийняли участь начальник Вінницького приміського об’єднаного управління  Пенсійного Фонду України у Вінницькій області  - Кубик В.А. та начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації О.А. Чичкалюк.

В будинку культури зібралась громада м. Гнівань, сіл Гриженці, Демидівки та Могилівки. На порядок денний було винесено 2 питання: Про звіт міського голови Володимира Кулешова за 2018 рік та про звіт начальника Гніванського відділення поліції, Жмеринського районного відділу поліції ГУ національної поліції у Вінницькій області Володимира Василика.

Було презентовано інформацію про проведені заходи, виконані завдання, використані кошти міського бюджету та підведені підсумки діяльності у 2018 році. Міський голова акцентував увагу на основних показниках і напрямках роботи усіх галузей, зокрема, на конкретних справах, які втілені в життя впродовж 2018 року та окреслив пріоритетні напрямки подальшої роботи.

Голова райдержадміністрації Віктор Бойко розпочав свій виступ з перегляду відеороликів «Вінниччина – 2018. Є що сказати!» та «Вінниччина, як вона є. Тиврівський район».  «Гніванська ОТГ розвивається, багато зроблено, та саме завдяки командній роботі місцевої влади, яка підтримується облдержадміністрацією, скеровується Урядом та Президентом України, вдалося впровадити ряд реформ» - підсумував Віктор Володимирович.