Від початку поточного року за землі Вінниччини до місцевих бюджетів сплачено майже 374,5 мільйонів гривень

Дата: 24.07.2018 15:04

У січні-червні 2018 року за використання найбільшого природного багатства Вінниччини до бюджету надійшло 374 млн 495,9 тис гривень плати за землю. За словами начальника ГУ ДФС у Вінницькій області Руслана Осмоловського,  це майже на 39 мільйонів гривень або на 11,6 % більше, ніж за аналогічний період минулого року.

У загальній сумі, як наголошує посадовець, близько 85 % або понад 317,2 млн. грн становить  внесок юридичних осіб. Фізичні особи поки що перерахували до казни майже 57,3 млн. грн. Проти аналогічного періоду минулого року збільшення надходжень спостерігається як у юридичних, так і у фізичних осіб (+28,5 млн грн та +10,5 млн грн відповідно).

Руслан Осмоловський також додав, що плата за землю є вагомим джерелом наповнення місцевих бюджетів, поступаючись за розміром лише податку на доходи фізичних осіб та єдиному податку.