Тиврівський район, Вінницька область

Відкритий урок "Я маю право!"

Переглядів: 156

У дитини, як у будь-якого громадянина України, існують свої права,але дорослі  далеко не завжди їх дотримуються. Малюкам захистити свої права найважче, адже вони не знають про існуючі закони і про те, які вони мають права, тож сьогодні, 6 вересня, про свої права дізнались учні 3- А класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. смт. Тиврів.

Тематичний урок їм провели: головний спеціаліст Тиврівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Скопко С.В., головний спеціаліст Тиврівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Олійник Н.А. та завідувач Тиврівської державної нотаріальної контори Вінницької області Зданевич С.А.