На Тиврівщині відбулись урочистості до Дня працівників освіти

Дата: 04.10.2018 15:03

Щорічно в Україні у першу неділю жовтня святкують своє професійне свято працівники освіти.

Вчора, 03 жовтня, у приміщенні Тиврівського районного будинку культури відбулись урочисті заходи з нагоди Дня працівника освіти. На офіційне святкування приїхали вчителі з усього району.

Заступник голови райдержадміністрації Володимир Вітюк та голова районної ради Ярослав Красовський зі щирими вітаннями, словами вдячності за невтомну й плідну працю на освітянській ниві, наполегливість та любов до своєї роботи звернулися до усіх працівників освіти нашого краю. Найкращих педагогів та колективи нагородили Почесними грамотами за невтомну працю та самовідданість роботі.

Кращих педагогів та колективи загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів занесено на районну Дошку Пошани працівників освіти.

Переможці Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року», педагоги, колективи були урочисто відзначені відділом освіти та районною організацією професійної спілки працівників освіти.

Також відділ освіти запросив голів територіальних громад та меценатів щоб спільно із керівниками навчальних закладів подякувати їм за розуміння, підтримку та допомогу.

Музичні вітання звучали для педагогів від учнів, учителів та солістів районного будинку культури. Добіркою українських пісень порадував народний художній колектив «Світанок» .

По завершенню заходів керівники навчальних закладів Гніванської ОТГ  звернулися до працівників відділу освіти, методичного кабінету з привітаннями і словами вдячності за підтримку та з надією на подальшу співпрацю.