Відбулася нарада з підготовки і відзначення в районі Дня Гідності та Свободи і 85-тих роковин Голодомору 1932-1933 років.

Дата: 19.11.2018 15:02

Сьогодні, 19 листопада 2018 року в кабінеті заступника голови районної державної адміністрації Володимира Вітюка за участі голови райдержадміністрації Віктора Бойка та першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Заворітного було проведено розширену нараду щодо організації та підготовки заходів з нагоди відзначення в районі Дня Гідності і Свободи та Дня памяті жертв голодоморів та 85-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні

В нараді також взяли участь: Тиврівський селищний голова С.М. Кицишин, начальник Тиврівського ВП Жмеринського відділення поліції ГУНП у Вінницькій області А.В.  Присяжнюк, заступник керівника апарату райдержадміністрації Л.Ф. Горбатюк, начальник фінансового управління райдержадміністрації Н.Б. Мельник, начальник управління економіки райдержадміністрації В.А. Ленніков, завідувач сектору культури і туризму райдержадміністрації С.В. Мартиневич, заступник начальника відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації Бурдейна Н.А, представники відділів освіти та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації.

Під час наради обговорили та узгодили організаційні питання щодо проведення заходів в районі, визначили час та дати.

21 листопада о 12.00 год. відзначатиметься  День Гідності та Свободи. На Меморіалі Слави біля банерів Героям Небесної Сотні та учасникам АТО відбудеться урочистий мітинг, покладання квітів та вшанування хвилиною мовчання всіх, хто віддав життя за Україну

24 листопада у смт Тиврів о 15.45 год біля пам’ятного знаку жертвам голодоморів і політичних репресій розпочнеться мітинг-реквієм з вшанування пам’яті невинно убієнних у роки жахливого Голодомору українців.

Голова районної державної адміністрації Віктор Бойко наголосив на важливості проведення даних заходів на найвищому рівні.