Тиврівський район, Вінницька область

Відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Переглядів: 96

Сьогодні, 22 березня  в залі засідань райдержадміністрації відбулося чергове засідання Комісії з питаньтехногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Основним питанням засідання було вжиття заходів по забезпеченню належного рівня пожежної,  техногенної безпеки та цивільного захисту у закладах Тиврівського району з нічним перебуванням дітей, студентів та людей похилого віку.

На засідання запрошені: директор Тиврівського ліцею-інтернату Подзігун А.М., директор Сутисківської школи-інтернату І-ІІІ ступенів Жовмір А.О., директор Тиврівського будинку - інтернату для пристарілих геріатричного профілю   Колкевич О.С.  головний  лікар Тиврівської центральної лікарні Присяжний П.О., завідуюча  Краснянським стаціонарним   відділенням постійного або  тимчасового  перебування  одиноких пристарілих громадян територіального центру  соціального обслуговування надання соціальних послуг Тиврівського району  Задорожна Людмила Миколаївна,   директор   Селищенського ЛОСК «Маяк ЛТД»  Бойчук М.П., директор ДПТНЗ  "Гніванський професійний ліцей імені двічі Героя Радянського Союзу Р.Я. Малиновського"  Цимбалюк О.В. та представники 5 дитячих будинків сімейного типу району.

Секретар комісії - головний спеціаліст відділу цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації - Олександр Кушнір ознайомив присутніх з порядком денним.

Начальник Тиврівського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області, підполковник служби цивільного захисту Андрій  Місюра наголосив на основних питаннях забезпечення належного рівня пожежної  безпеки  у закладах  з нічним перебуванням людей. За підсумками засідання складено протокол та напрацьовано план заходів по забезпеченню належного рівня пожежної,  техногенної безпеки та цивільного захисту у закладах Тиврівського району з нічним перебуванням дітей, студентів та людей похилого віку.