Тиврівська Районна Державна Адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

І знову кір!!!

Дата: 24.05.2018 15:01
Кількість переглядів: 247

Епідситуація з кору в районі нестабільна, протягом травня місяця погіршується, станом на 21.05.2018р.уже зареєстровано 59 випадків кору в Тиврівському районі. 


На даний час продовжуються додаткові заходи з імунізації проти кору в цілому в Україні, у Вінницькій області та у Тиврівському районі. 
Протягом 2018 року в Тиврівському районі зареєстровано спалах кору в с.Тростянці -21 випадок, у смт Тиврові – 9 випадків, у с.Строїнці -3 випадки, у Великій Вулизі -3 ,смт Сутиски -2, с.Жахнівка-3, Пилява-2, Яришівка-2, Івонівці-2, Гришівці-2 по одному випадку у : с.Василівка,с.Ворошилівка, Дзвониха, Кліщів, Онитківці, Пирогів, Сліди, Черемошне,Рахни Польові, м.Гнівань. Було госпіталізовано 15 осіб. Також було зафіксовано випадок кору у породіллі в Тиврівському пологовому відділенні ЦРЛ. Є загроза поширення спалаху за рахунох осіб, які не вакциновані. 
З початку року в районі щеплено проти кору 707 дітей різного віку, що склало 43,7% від всіх дітей які потребують щеплень. 
Викликає занепокоєння низький рівень охоплення щепленнями дітей 2008 – 2016 років народження. 
Для захисту від кору необхідно отримати 2 дози вакцини КПК.
Станом на 21. 05. 2018 року в ЛПЗ району в наявності 1016 доз вакцини (КПК )проти кору, паротиту та краснухи «Пріорикс», виробництва Глаксо Сміт Кляйн, Бельгія. 
Для того щоб забезпечити популяційний імунітет і наблизити ліквідацію цієї хвороби, щепленням слід охопити понад 95% осіб.
Нагадаю, що вакцинація проти кору проводиться в два етапи: першу вакцинацію дітки отримують у віці 12 місяців,а ревакцинацію – у 6 років відповідно до календаря профілактичних щеплень, затвердженого наказом МОЗ України від 11 серпня 2014 року № 551. Діткам які не отримали щеплення у визначені терміни імунізація проводиться із порушенням Календаря профілактичних щеп¬лень, тобто за індивідуальним графіком, дотримуючись мінімального інтервалу між щепленнями.

До уваги батьків: якщо вашій дитині скоро виповнюється 1 рік або 6 років, їй необхідно зробити щеплення за календарем щеплень. Якщо дитина пропустила першу чи другу дозу вакцини КПК за графіком, зверніться до медичного закладу і отримайте безоплатне щеплення якомога швидше.

Головний лікар КЗ «Тиврівський РЦПМСД» Приймак В.М.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень