До уваги мисливців району!

Дата: 13.08.2018 15:01

Починаючи з 04 серпня 2018 року, з початком сезону полювання на пернату дичину, відповідно до ст.. 33 Закону України «Про мисливське господарство та полювання» відстріл та відлов вовків і лисиць може здійснюватися мисливцями під час полювання на інші види мисливських тварин.

Тиврівською районною організацією Українського товариства мисливців та рибалок прийнято рішення № 2 від 21 липня 2018 року, яким передбачено виділення коштів для преміювання мисливців за відстріл лиса. Відповідно до вищезазначеного рішення, та у зв’язку із виявленням випадків сказу на території району, збудником якого вважається червона лисиця, мисливці отримуватимуть за кожну голову лиса по 100 грн..

Для цього потрібно терміново здавати матеріал в Тиврівську районну державну лікарню ветеринарної медицини для подальшого дослідження у Вінницькій державній регіональній лабораторії Держпродспоживслужби. Кошти будуть виплачуватись, відповідно до заключення, отриманого з лабораторії.