Віктор Бойко: в Україні триває процес підвищення соціальних стандартів та виплат для громадян, що дає можливість покращити рівень життя українців в такий складний час

Дата: 12.03.2019 15:00

Сьогодні, 12 березня, відбулась виїзна зустріч голови райдержадміністрації Віктора Володимировича Бойка з жителями Василівської територіальної громади.

Не зважаючи на військову агресію, в Україні триває процес підвищення соціальних стандартів та виплат для громадян, що  дає можливість покращити рівень життя українців в такий складний час – розпочав свій виступ Віктор Бойко. Далі він розповів про здобутки, яких вдалося досягти за останні роки, поінформував жителів громади про функціонування  всіх сфер життя району, окремо зосередив увагу на  інвестиціях в економіку Тиврівщини, створення нових робочих місць. Акцентуючи увагу на питаннях, важливих для жителів Василівки, голова райдержадміністрації дав ґрунтовні пояснення з фінансових та економічних питань, розповів про запланований ремонт доріг та про транспортне сполучення. Далі

Про монетизацію субсидій, порядок їх виплати інформував    заступник голови райдержадміністрації Вітюк Володимир Вікторович, - субсидіанти отримуватимуть всю суму допомоги готівкою і зобов’язані самостійно та вчасно розрахуватися за спожитий газ та електроенергію. Також він в деталях роз’яснив зміни, що відбулися в оплаті за електроенергію, та у пенсійному законодавстві.

Начальник управління освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Людмила Леонідівна Касянчук розповіла про перші результати  та здобутки впровадження освітньої реформи, головним акцентом якої у 2018 році стала «Нова українська школа», повідомила, що Тиврівський район знову став першим за результатами олімпіад. Велику увагу Людмила Леонідівна приділила важливості інклюзивної освіти - розповіла про створення в смт Тиврів інклюзивного центру та про можливість створення інклюзивних класів в кожній школі. Окремо зупинившись на харчуванні діток  висловила подяку сільському голові та директору школи за співпрацю.