Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Підведено підсумки роботи комісії по цивільному захисту

Дата: 09.11.2018 14:58
Кількість переглядів: 274

 

Сьогодні в залі засідань райдержадміністрації підводила підсумки комісія Головного управління ДСНС України у Вінницькій області, яка провела комплексну перевірку та оцінку Тиврівської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки та стану цивільного захисту. На засідання комісії були запрошені сільські, селищні, міський голови, начальники спеціалізованих служб цивільного захисту, члени районної постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Район на високому рівні, більшість недоліків було усунуто під час перевірки, - зазначив   голова комісії, заступник начальника ГУ ДСНС України у Вінницькій області полковник служби цивільного захисту Дмитро Щоголєв, - особливо хочу відзначити медичну службу і службу охорони правопорядку,  Строїнецьку, Новоміську сільські ради та Гніванську ОТГ.  Окрема подяка голові Тиврівської райдержадміністрації Віктору Бойку – за співпрацю та всебічну підтримку.
В свою чергу, Віктор Бойко подякував комісії за високу оцінку роботи і пообіцяв, по можливості, усунути виявлені недоліки та й на далі приділяти багато уваги захисту від надзвичайних ситуацій.
« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень