Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Керівники Тиврівщини привітали з професійним святом працівників аграрної сфери

Дата: 16.11.2018 14:57
Кількість переглядів: 169

14 листопада відбулися урочистості з нагоди вшанування кращих з кращих сільгоспвиробників району.

Голова  райдержадміністрації Віктор Бойко, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Заворітний, заступник голови райдержадміністрації Володимир Вітюк та в.о. начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Алла Ліщишина щиро привітавши працівників сільського господарства з професійним святом, висловили теплі слова побажань та вручили Грамоти райдержадміністрації та районної ради кращим представникам галузі. 

Одним за одним на імпровізовану сцену виходили трактористи, комбайнери, водії, працівники  сфери технічного обслуговування, агрономи, керівники підрозділів та господарств. Вітаючи працівників сільськогосподарської галузі зі святом, голова райдержадміністрації В.В.Бойко  наголосив на тому, що рік, який завершується, для селян не був легким і причини не лише в погодніх капризах, - різких перепадах температур, відсутності дощів у необхідний період та неймовірну спеку, що негативно позначилося особливо на галузі рослинництва, - а й пов’язані з економічною ситуацією в країні, зростанням вартості насіння, добрив, паливно-мастильних матералів. Але аграріям Тиврівщини завдяки добрим професійним традиціям, працелюбності, наполегливості, впровадженням у виробництво новітніх, сучасних технологій, нової техніки вдалося не лише мобілізуватися і не втратити запланованих темпів роботи, але й досягти дійсно вагомого, значимого показника - другого місця в області з урожайності ранньої групи зернових, що дозволило району зайняти гідне місце серед інших регіонів Вінниччини. 

Зокрема,  керівники - фермерського господарства «Хліб на щастя»,  голова асоціації фермерів та землевласників району К.А. Гавриш, сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Агрофірма «Красне» Ю.В.Пономар, засновник фермерського господарства «Зоря Василівки» І.Г.Протопіш та керівник сільськогосподарського фермерського господарства «Юність» з с. Гришовець В.В.Щур вручили гарні запашні короваї, спечені з нового врожаю, керівникам району та управління агропромрозвитку .

Ще одним приємним моментом стало те, що на своє свято працівники агропромислового комплексу не забули запросити й ветеранів галузі, райуправління агропромрозвитку. Зокрема, у святі взяли участь й висловили свої враження, думки, поради, щирі привітання й побажання колишні керівники управління агропромрозвитку - Заслужений працівник сільського господарства В.К.Вихристюк та М.А.Олійник. А також своїми думками поділилися, привітали колег зі святом керівники сільськогосподарського фермерського господарства «Краснянське» с. Краснянки М.Ф.Соколюк, сільськогосподарського фермерського господарства «Володимир» с. Шершнів В.Д.Малюта, Заслужений працівник сільського господарства Г.Д.Шафієв та засновник фермерського господарства «Зоря Василівки» І.Г.Протопіш.

Гарний, змістовний концерт влаштували в подарунок для сільгоспвиробників працівники районного Будинку культури та спеціально запрошений з м. Вінниці український народний ансамбль «Подільські музики». 

Головний редактор районної газети "Маяк"  Усатюк В.В.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень