Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На Вінниччині, під час проведення спільних заходів з легалізації зайнятості населення, протягом червня 2018 року до бюджету Пенсійного фонду надійшло понад 1 млн грн.

Дата: 22.06.2018 16:57
Кількість переглядів: 235

Протягом 11-21 червня поточного року в області тривала кампанія з реалізації завдань щодо детінізації заробітної плати та додержання законодавства про працю.

Станом на 22.06.2018 року, завдання щодо проведення протягом червня спільних засідань робочих груп з питань легалізації зайнятості населення та зарплати в кожному районі області, доручене першим заступником голови Вінницької ОДА Андрієм Гижко під час ініційованого Головним управлінням Пенсійного фонду України у Вінницькій області засідання робочої групи - виконано.

Так, починаючи з 11.06.2018 року в кожному з 27 районів та 6 міст області проведені засідання робочих груп з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізацію державної політики у сфері зайнятості населення.

Заходи відбулись за участю керівництва головного управління та територіальних управлінь Пенсійного фондуобласті, представників місцевих органів влади, фіскальної служби, Держпраці та соціальних партнерів.

Під час засідань заслухано 70 суб’єктів господарювання (в тому числі- 54 юридичних та 16 фізичних осіб) з питань погашення заборгованості по платежах до Пенсійного фонду, боргів по сплаті ЄСВ, нарахування заробітної плати менше мінімального розміру, встановленого законодавством та нарахування заробітної плати, нижче середньої по виду економічної діяльності.

Крім того, завдяки проведеним масовим заходам та індивідуальнійроботі з керівниками підприємств-боржників, від 23-х підприємств-боржників області до бюджету Фонду надійшли кошти в рахунок погашення заборгованості по платежах до Пенсійного фонду в розмірі 1,6 млн. грн.

Під час засідань робочих груп, представники Пенсійного фонду області та органів Державної фіскальної служби провели рейди з інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо легалізації зайнятості та заробітної плати серед суб’єктів підприємницької діяльності.

Так, за результатами проведених заходів, лише в Ямпільському та Томашпільському ройонах  виявлено 18 та 3 неоформлених найманих працівників відповідно.

Запити по неоформлених працівниках, щодо легалізації їх трудових відносин, спрямовано до органів Державної фіскальної служби з метою вжиття відповідних заходів.

Спільна робота щодо застосування важелів впливу на ситуацію нелегального працевлаштування, виплати заробітної плати «в конвертах» та погашення заборгованості до Пенсійного фонду продовжується.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень