У Вінницькому обласному художньому музеї розпочинає роботу персональна виставка народного художника України Івана Марчука

Дата: 19.04.2019 14:56

Вінничани та гості міста матимуть можливість ознайомитися з творчістю народного художника України Івана Марчука – генія, ім’я якого відоме на п’яти континентах світу.

У 2007 році британська газета «The Daily Telegraph» включила видатного художника до власного рейтингу під назвою «100 геніїв сучасності». Особливістю картин Івана Марчука є авторська техніка, а саме – пльонтанізм, назва якого походить від слів «плести», «пльонтати», адже картини ніби створені з густо переплетених ниток.

З 20 квітня до 19 травня у Вінницькому обласному художньому музеї проходитиме персональна виставка українського митця під назвою «Голос моєї душі».