Відбулась зустріч голови Тиврівської райдержадміністрації з жителями Колюхівської громади

Дата: 11.03.2019 14:56

Сьогодні, 11 березня, відбулась виїзна зустріч голови райдержадміністрації Віктора Володимировича Бойка з жителями Колюхівської територіальної громади. В зв’язку з погодними умовами зустріч були змушені перенести з будинку культури в Колюхівську загальноосвітню школу.

У своєму виступі Віктор Бойко розповів про здобутки, яких вдалося досягти за останні роки, поінформував жителів громади про функціонування  всіх сфер життя району, окремо зосередив увагу на  інвестиційних вливаннях в економіку Тиврівщини, створення нових робочих місць за останні декілька років. Акцентуючи увагу на питаннях, важливих для колюхівчан, голова райдержадміністрації дав ґрунтовні пояснення з фінансових та економічних питань, розповів про запланований ремонт доріг та про транспортне сполучення.

Під час спілкування мешканці громади отримали детальні роз’яснення щодо монетизації субсидій, про нові програми Міністерства соціальної політики України «Муніципальна няня», надання допомоги хворим діткам, сім’ям які потребують матеріальної допомоги, які надала  головний спеціаліст відділу допомог управління праці і соціального захисту населення райдержадміністрації Білоус Тамара Василівна. Заступник голови райдержадміністрації Вітюк Володимир Вікторович в деталях роз’яснив зміни, що відбулися в оплаті за електроенергію, та у пенсійному законодавстві.

Начальник управління освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Людмила Леонідівна Касянчук розповіла про перші результати  та здобутки впровадження освітньої реформи, головним акцентом якої у 2018 році стала «Нова українська школа», повідомила, що Тиврівський район знову став першим за результатами олімпіад,  про створення в смт Тиврів інклюзивного центру, де чекають на всіх діток, які потребують особливої форми навчання. Окремо зупинившись на харчуванні діток  висловила подяку сільському голові та директору школи за співпрацю.