Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На Вінниччині започаткують видання Всеукраїнського науково-популярного альманаху для фахівців психологічних служб

Дата: 12.03.2019 14:56
Кількість переглядів: 163

Сьогодні, 12 березня, під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Ігоря Івасюка відбулася перша зустріч із обговорення організаційних аспектів заснування на Вінниччині журналу-альманаху для фахівців психологічних служб області.

В обговоренні взяли участь заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Чорна, заступник директора – начальник управління професійної освіти, інноватики та науки Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Валерій Бачинський, ректор Вінницької академії неперервної освіти Степан Дровозюк, доктор психологічних наук, доцент кафедри психології ВДПУ імені Коцюбинського Оксана Шпортун, директор комунальної установи «Навчально-методичний центр психологічної служби системи освіти Вінницької області», кандидат педагогічних наук Тетяна Каменщук.

В ході зустрічі Ігор Івасюк зазначив, що мета заснування журналу «Психологічне здоров’я» – надання практичної допомоги як фахівцям, так і всім, хто цікавиться психологією.

«Цінність людського життя і психологічного здоров’я сьогодні виходить на перший план і має неабияку значущість у вихованні підростаючого покоління. Переконаний, що започаткований нами альманах стане платформою обміну досвідом для практикуючих психологів, дослідників та науковців, фахівців психологічних служб не лише Вінниччини, а й України», – зауважив Ігор Івасюк.

Журнал матиме статус всеукраїнського науково-популярного видання, в якому висвітлюватимуться психологічні аспекти здоров’я людини. За результатами наради буде утворено редакційну колегію з представників зацікавлених служб. Презентацію видання заплановано провести до початку навчального 2019-2020  року на звітно-підсумковій освітянській конференції. Пробне видання буде безкоштовним. Відомості про попередній тираж не надаються, однак мова йтиме про 2,5-3 тисячі примірників.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень