Тиврівський район, Вінницька область

Керівники району відвідали матерів загиблих героїв

Переглядів: 71

У другу неділю травня українці традиційно відзначають День матері. Напередодні цього свята, 11 травня, керівники району поклали квіти до могил та відвідали матерів загиблих героїв, які у складний для країни час стали на її захист і віддали своє життя:

Ліщук Людмилу Володимирівну матір Кулібаби-Бухова Віктора Анатолійовича, який загинув 7 жовтня 2014 року неподалік  смт. Донецький,  Луганської області.

Скибу Тетяну Миколаївну, яка втратила свого сина Скибу Олександра Сергійовича  5 вересня 2014 року в районі с. Цвітні Піски, Слов’яносербського району, Луганської області.

Та Вапняр Ольгу Леонтіївну матір Вапняра Олександра Васильовича, який загинув 17 вересня 2015 року біля с. Старогнатівка, Волинського району Донецької області.

Дорогі матері та дружини, Вам важко так, як нікому, тому в цей день хочемо привітати Вас зі святом, з Днем матері. Низький уклін Вам та подяка за те, що Ви виховали своїх синів патріотами рідної землі. Виховали героїв, які стали гордістю України. Здоров’я, витримки та сили на багато-багато років, хай Бог Вас благословить та збереже. Нехай сторицею Вам повернеться за Вашу жертовність та жертовність Ваших синів.

(фотоматеріали надані Тиврівською районною радою)