Тиврівський район, Вінницька область

Віктор Бойко: Державну допомогу отримає той, хто справді її потребує

Переглядів: 92

Сьогодні, 14 травня, відбулась щотижнева нарада в голови райдержадміністрації Віктора Бойка, в якій взяли участь керівники структурних підрозділів РДА, головний лікар Тиврівської районної лікарні П.О. Присяжний, головний лікар КЗ ПМСД В.М. Приймак.

Основною темою наради стало обговорення питань розширеної обласної  наради 11 травня під головуванням голови облдержадміністрації Валерія Коровія, а саме: реформування галузі освіти відповідно до Закону України «Про освіту»; виплата заробітної плати ЦПМСД; монетизація проїзду для пільгових категорій громадян; нова програма житлових субсидій. Крім того були оговорені й інші актуальні питання.
«З 1 вересня учні І класів будуть вчитися за новою програмою. На сьогодні в районі планується сформувати 38 перших класів. Перші кроки робляться  саме зараз, навесні, під час зарахування майбутніх першокласників до шкіл, за новою програмою вже пройшли навчання 48 вчителів І-ІІ класів, завершиться навчання в середині літа» - доповів начальник відділу освіти О.Т. Нижник. Також Олексій Теофанович розповів, що з 17 по 20 травня в смт. Сутисках пройде обласний етап всеукраїнської гри «Сокіл-Джура», а 18 травня відбудеться зліт переможців «Обдарована молодь Тиврівщини».
«На сьогодні заборгованості по заробітній платі в медичних працівників немає, але в нас є інша проблема – на сьогодні в районі зареєстровано 41 випадок кору, основна причина такої тривожної ситуації, це діти, батьки яких відмовляються від щеплень» – повідомив П.О. Присяжний.
З 1 травня змінюється порядок нарахування субсидій, про що Віктор Бойко зазначив – «Всі, хто справді потребує державної допомоги – її отримають. Нові правила не торкаються малозабезпечених людей, пенсіонерів чи офіційно зареєстрованих безробітних.»  З 1 січня 2018 року запрацювала монетизація пільг і субсидій на рівні надавачів комунальних послуг. Це було необхідною передумовою для реалізації повномасштабної монетизації для людей, у відповідності до статті 11 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».