Районна комісія з питань надання населенню житлових субсидій, пільг та призначення державної соцдопомоги малозабезпеченим сім’ям провела чергове засідання

Дата: 21.08.2018 14:54

Днями в приміщенні управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації відбулося чергове засідання Комісії з питань надання населенню житлових субсидій, пільг та призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям під головуванням заступника голови Комісії, начальника управління, Олега Чичкалюка за участю її членів.

Секретар Комісії, заступник начальника відділу допомог управління, Ігор Чехов повідомив присутніх, що на розгляд надійшло 15 заяв на отримання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, 39 звернень на отримання житлових субсидій (ЖКП), 5 звернень на отримання твердого палива та 19 звернень на пільги (ЖКП).

Детально вивчивши та опрацювавши кожне звернення Комісія ухвалила рішення про задоволення 58 звернень заявників, відмовлено двадцяти  заявникам в отриманні отримання житлових субсидій (ЖКП) та одному заявнику на отримання твердого палива.