Збірна Тиврівської ДЮСШ з тхеквондо здобула перемогу у відкритому чемпіонаті Літинської ДЮСШ в розділі «керугі»

Дата: 22.01.2019 14:53

20 січня у смт. Літин відбувся відкритий чемпіонат Літинської ДЮСШ з тхеквондо (ВТФ). У чемпіонаті в розділі «керугі» взяли участь кадети, юнаки, молодші юнаки та діти ДЮСШ та клубів  Гайсинського, Літинського, Погребищенського, Тиврівського районів, міст Вінниці та Ладижина. Кращі визначалися у всіх вікових групах.

Наша збірна, на чолі з Анатолієм Нариженком, здобула 25 медалей різного ґатунку і посіла перше загальнокомандне місце.
      Чемпіонами змагань, завдяки своїй наполегливій праці стали: Бєлий Дмитро, Дрозд Олександр, Качуринський Тимур, Козленко Сергій, Колчак Марк, Комоса Андрій, Мальована Яна, Наумова Юлія, Огороднік Ілля, Панченко Владислав та Романов Денис,  срібні медалі отримали:  Ліщишина Анна, Огороднік Ігор, Слічний Олексій, Тичук Владислав, Тичук Ілона, Чорнописький Денис та Штодько Владислав, бронзовими призерами стали: Базяк Євгенія, Бодопростий Рустам, Волобуєв Богдан, Дем’янчук Богдан, Мірошник Владислав, Самодуров Андрій та Шевчук Іван.
         Вітаємо переможців, бажаємо нових здобутків та перемог.