Щотижнева нарада в голови райдержадміністрації

Дата: 16.04.2018 14:52

Сьогодні, 16 квітня, відбулася щотижнева нарада в голови райдержадміністрації, Віктора Бойка, за участю начальників управлінь, відділів райдержадміністрації, керівників установ та організацій району.  На нараді було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період. Прозвучали актуальні питання життя району, зокрема начальник Тиврівського дорожньо-ремонтного пункту філії «Немирівський райавтодор»,  Мельник Сергій Васильович, розповів про ситуацію з ямковим ремонтом доріг у районі та про будівництво дороги до кургану-могили Данила Нечая. Головний лікар комунального закладу «Тиврівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», Приймак Валерій Миколайович, про  стан впровадження медичної реформи. Заступник начальника управління агропромислового розвитку, Ліщишина Алла Петрівна, доповіла, що на сьогодні засіяно 1200га соняшника та 700га ячменю. Також було обговорено багато інших питань, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, економіки та освіти.