На Тиврівщині з початку 2018 року державні кадастрові реєстратори видали 2917 витяги із Державного земельного кадастру

Дата: 31.08.2018 14:51

Одною із популярних послуг у сфері земельних відносин є надання витягів із Державного земельного кадастру. Так, працівники землевпорядної служби області з початку року видали 48992 таких документів. Найбільше у Вінницькому районі - 4072, Тиврівському районі - 2917, Гайсинському районі - 2703, Барському районі - 2631.

Спеціалісти служби перевіряють точність та достовірність даних за кожною заявою. Тільки після цього інформація вноситься до Державного земельного кадастру.

Довідково.

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.