Гніванських рятувальників навчали згуртованості та доброзичливості в колективі

Дата: 08.11.2018 14:51

8 листопада психологом Головного управління ДСНС України у Вінницькій області з особовим складом Державної пожежно-рятувальної частини №6 м. Гнівань організовано та проведено тренінгове заняття на тему «Згуртований, доброзичливий колектив , як запорука успішності».

З метою досягнення максимального ефекту, психолог створила в групі атмосферу, сприятливу для самопізнання, саморозкриття та самовдосконалення, а також забезпечила запуск групових процесів та сприяла залученню до роботи усіх учасників тренінгу.

В процесі заняття вирішувалися завдання: формування сприятливого психологічного клімату, доброзичливої атмосфери; знаходження схожих рис учасників групи для покращення
взаємовідносин у колективі, розвиток вміння працювати в команді, згуртування групи, усвідомлення кожним учасником своєї ролі, функції у групі.

В ігровій формі учасники тренінгу переглядали та переоцінювали свою роль в житті колективу та залежність колективної діяльності від особистого внеску кожного його члена.

Такі ігри надзвичайно важливі, адже від того, наскільки згуртована група, залежить якість виконання завдань та рівень досягнення поставлених цілей даного тренінгу зокрема та діяльності всього колективу загалом.

Відділ соціально-гуманітарної роботи та

психологічного забезпечення