Заходи для зменшення споживання природного газу на території Тиврівського району

Дата: 02.03.2018 14:50

Сьогодні в під керівництвом голови Тиврівської райдержадміністрації Віктора Бойка відбулася термінова нарада з приводу введення кризового стану у нафтогазовій сфері України. Нарада пройшла за участю керівників підприємств, організацій та установ району.

Віктор Бойко повідомив про наступне: «Вчора  російський  Газпром знизив на 20% тиск у газопроводах на своєму боці системи і звів до мінімуму продаж газу іншим клієнтам. Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України по всій державі введено «кризову ситуацію надзвичайного рівня в газопостачальній сфері».  Прийнято ряд обмежень, щоб зекономити  газ та зменшити його споживання.  Просимо громадян економити  газ 3-4  найближчі  холодних дні. Зменшення температури в приміщенні на 1-2 градуси дозволить знизити потребу в газі на 8-9%.»

За підсумками наради було прийнято доручення голови Тиврівської районної державної адміністрації